Skip to main content
Infolinia: 514 101 211
Promocja!

Stojak na choinkę do 3,5 m

269.00

Choinkowy stojak z tworzywa sztucznego w kolorze zielonym w dekoracyjne gwiazdki

Waga: 5,0 kg
Wysokość: 11,2 cm
Szerokość: 34,6 cm
Głębokość / Grubość: 36,0 cm

269.00

Na stanie

Kategorie: ,

Zielony ozdobny stojak na choinkę

Wyposażony w nożną dźwignię stojak z tworzywa sztucznego na choinkę świąteczną to praktyczne rozwiązanie pozwalające przedłużyć żywotność choinki. Stojak jest w stanie stabilnie utrzymać choinkę o wysokości do 3,5 m. Wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 2,6 l zapewnia drzewku optymalne nawodnienie.

 

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.