Skip to main content
Infolinia: 514 101 211
Promocja!

Drewniany choinkowy box

Original price was: 349.00zł.Current price is: 299.00zł.

Drewniany choinkowy box – dekoracyjny stojak na choinkę ze zbiornikiem na wodę w środku

Wymiary: 40 x 40 x 30 cm

Średnica uchwytu: 3 cm – choinka sztuczna, 12 cm – choinka żywa

Waga stojaka: 8 kg

Wysokość choinki

Maks: 2.5m

Original price was: 349.00zł.Current price is: 299.00zł.

Kategorie: ,

Drewniany choinkowy box – ozdobny stojak na choinkę z wbudowanym zbiornikiem na wodę

Ozdobna skrzynia – stojak pod choinkę wykonany jest z drewna sosnowego z trwałym ocynkowanym oraz lakierowanym proszkowo metalowym uchwytem na pień, który pełni jednocześnie funkcję pojemnika na wodę, co znacznie wpływa na żywotność świątecznej choinki.

Oferowany Box – stojak dostępny jest w kolorze białym.

Choinkowy stojak w kształcie drewnianej skrzynki to ekologiczne, a zarazem praktyczne i ozdobne rozwiązanie – znacznie lepsze od typowych stojaków z tworzyw sztucznych. Nie tylko sprawia, że świąteczna choinka wygląda jeszcze piękniej, lecz także wyróżnia się znakomitymi walorami użytkowymi.

Drewniany stojak pod choinkę – galeria zdjęć:

dekoracyjny biały stojak pod choinke z jelonkiem
dekoracyjny biały stojak pod choinke z jelonkiem

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.