Skip to main content
Infolinia: 514 101 211
HOHO CHOINKA
Kim jesteśmy?

Święta Bożego Narodzenia to dla nas wyjątkowy czas. Nie wyobrażamy sobie kolacji wigilijnej bez ulubionych świątecznych potraw, bożonarodzeniowych dekoracji i żywego drzewka. Zielona, pachnąca igliwiem choinka to w końcu nieodłączny element świątecznych spotkań w naszych domach. To przy niej składamy sobie życzenia, łamiemy się opłatkiem i otwieramy wyczekiwane
prezenty.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Choinki Warszawa

HOHO CHOINKA
Czy wiesz, że …?

W wielu kulturach drzewo iglaste uznawane jest za symbol życia, trwania i odradzania się. Bożonarodzeniowa choinka nawiązuje do rajskiego drzewa, a znajdujące się na niej światełka odnoszą się do Chrystusa. Tradycja dekorowania choinek narodziła się w północno-wschodniej Francji, gdzie przystrajano je ozdobami z papieru i jabłkami. Do Polski obyczaj ozdabiania choinki dotarł już na przełomie XVIII i XIX wieku. Początkowo przyjął się jedynie w miastach, by w latach późniejszych spopularyzować się także na wsiach, gdzie stopniowo wypierał podłaźniczkę lub jemiołę – tradycyjne polskie ozdoby.

Choinki Warszawa

HOHO CHOINKA
Hoho-choinka oferuje:
 • szeroki wybór drzewek. Dzięki różnym rozmiarom i rodzajom choinek, każdy wybierze idealne drzewko dla siebie. Zadbaliśmy o to, aby nasza oferta była maksymalnie zróżnicowana i wychodziła naprzeciw potrzebom zarówno osób prywatnych, jak i firm. dogodny sposób zamówienia.
 • Choinkę z dostawą do domu można zamówić w dowolnej chwili – potrzebny będzie jedynie komputer, tablet lub telefon z dostępem do internetu.
 • Wystarczy wejść na stronę Hoho-choinki i w kilku
 • prostych krokach sfinalizować zamówienie. dostawę do domu. Nikt z nas nie wyobraża sobie przewożenia kilkumetrowej choinki własnym
  samochodem. W końcu ważne jest nie tylko znalezienie wymarzonego drzewka, ale i dowiezienie go do domu w perfekcyjnym stanie.
 • Hoho-choinka zadba o to, aby wymarzona choinka dotarła pod wskazany adres szybko i bezpiecznie. realizację zamówienia w ustalonym terminie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zrealizowanie dostawy choinek na czas.


Z Hoho-choinką Święta przebiegną zgodnie z planem.

choinka online

Najwyższa jakość

WYBIERZ CHOINKĘ

Dogodny termin

WYBIERZ DOGODNY TERMIN DLA CIEBIE

Dynamiczny zespół

NASZ TEAM SPAKUJE CHOINKĘ SPECJALNIE DLA CIEBIE

Dostawa

Dowieziemy choinkę w dogodnym terminie dla Ciebie

Opinie
 • Barbara

  Hoho-choinka to najwyższa jakość usług, z jaką mieliśmy do czynienia. Świetne podejście do klienta. Choinkę otrzymaliśmy błyskawicznie. Drzewko nie tylko prezentowało się znakomicie, ale również wytrzymało w naszym biurze wiele tygodni. Rekomenduję wszystkim, dla których liczy się jakość i profesjonalizm.

 • Jeremi

  Po przykrych doświadczeniach z zamawianiem choinki przez internet, postanowiliśmy skorzystać z usług firmy, którą polecił nam jeden z klientów. Hoho-choinka stanęła na wysokości zadania i sprostała naszym oczekiwaniom w 100%. W przyszłym roku nasza firma również skorzysta z oferowanej dostawy choinek

 • Piotr

  Prawdę mówiąc, nie byłem przekonany do pomysłu zamawiania choinki do domu. Obawiałem się, że zostanie uszkodzona w transporcie lub że nie dotrze na czas. Byłem miło zaskoczony, kiedy kurier dostarczył piękny świerk prosto pod moje drzwi. Hoho-choinka to atrakcyjna cena, duży wybór i szybka dostawa. Duży plus za możliwość wyboru rozmiaru drzewka. W tym roku z pewnością polecę dostawę choinek znajomym!

 • Krystian

  Kiedy w ubiegłym roku okazało się, że to naszemu działowi przypadła w udziale organizacja wigilii firmowej, od razu postanowiliśmy skorzystać z usług firmy zajmującej się dostawą choinek do domu. Dzięki Hoho-choince wszystko przebiegło tak, jak zaplanowaliśmy. Zaoszczędziliśmy czas, drzewko dotarło w umówionym terminie, a my mogliśmy skupić się na cateringu i prezentach.

 • Marcelina

   Dostawa choinek do domu to znakomite rozwiązanie dla firm. Drzewko dotarło na czas, w doskonałym stanie. Wszystkie formalności zostały dopełnione błyskawicznie, bez wychodzenia z biura. Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim planującym wigilię firmową lub spotkanie biznesowe w czasie okołoświątecznym.

 • Krystyna

  Zakup żywej choinki to nasza rodzinna tradycja. W ubiegłym roku złamałam jednak nogę i po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na zamówienie choinki z dostawą do domu. To była świetna decyzja: okazałe drzewko dostarczono prosto pod nasze drzwi, a ja miałam więcej czasu na świąteczne przygotowania. Mąż zadowolony, a wnuki zachwycone – czego chcieć więcej?

 • Joanna

  Nigdy nie sądziłam, że dobrowolnie zrezygnuję z poszukiwań świątecznego drzewka! Prawda jest jednak taka, że odkąd urodziłam dziecko, każda chwila jest dla mnie na wagę złota. Dzięki zamówieniu choinki z dostawą do domu nie tylko zaoszczędziłam czas, ale również zyskałam chwilę dla siebie. A choinka jest fantastyczna – to zdecydowanie najpiękniejsza jodła, jaką mieliśmy.

 • Teresa

  Uwielbiam zakupy przez internet, więc możliwość zamówienia choinki z dostawą do domu od razu wydała mi się świetnym pomysłem. Hoho-choinka to był strzał w dziesiątkę – piękne i dobrze ukorzenione drzewko dotarło do mnie szybko i bezpieczenie. Polecam nie tylko miłośnikom internetowych zakupów, ale każdemu, kto ceni wysoką jakość usług.

 • Julia

  Każdego roku organizacja wigilii firmowej pochłania wiele czasu. W ubiegłym roku dostawę choinki powierzyliśmy Hoho-choince. Wybraliśmy duży świerk, który dotarł do biura w umówionym terminie. Szef był zachwycony. W tym roku także stawiamy na dostawę choinki pod same drzwi.

 • Jan

  Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie przepadają za przedświąteczną gorączką, tłumami w sklepach i staniem w korkach. Zamówienie wymarzonego drzewka w Hoho-choince jest naprawdę łatwe – wystarczy kilka minut aby dopełnić niezbędnych formalności. Wszystko to bez wychodzenia z domu!

  Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

  Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.