Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jaką choinkę wybrać?

|

Grudzień to czas świątecznych przygotowań. Najważniejszym bożonarodzeniowym dodatkiem jest oczywiście choinka, której w naszym mieszkaniu nie może zabraknąć. Szeroki wybór rozmiarów i rodzajów drzewek sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jaką choinkę wybrać? Przede wszystkim żywą!

Dlaczego żywa?

Większości z nas Święta kojarzą się z zapachem choinki. W końcu żywe drzewko tworzy w mieszkaniu niepowtarzalny klimat, którego nie zapewni nam sztuczna choinka. Poza tym, żywa choinka prezentuje się znakomicie i będzie wspaniałą ozdobą wnętrza. Urok prawdziwego drzewka, zapach igieł i żywicy sprawią, że nasze Boże Narodzenie będzie naprawdę magiczne.

Jodła czy świerk?

Za najpiękniejszą choinkę uchodzi jodła. Posiada gęste i rozłożyste gałęzie pokryte miękkimi i owalnymi igłami. Na dodatek jest bardzo trwała i nie gubi swoich igieł. Będzie cieszyć nasze oczy jeszcze długo po ścięciu.  Świerk posiada krótsze igły i ma nieco bardziej wiotkie gałęzie. Dobrze znosi za to niskie temperatury i pięknie pachnie. Będzie pasować do każdego mieszkania.

Standardowa czy w doniczce?

Wszystko oczywiście zależy od naszych preferencji. Warto zastanowić się nad tym, ile miejsca możemy na choinkę przeznaczyć i gdzie chcemy ją umieścić. Choinka w doniczce jest mniejsza i zazwyczaj mierzy do 150cm. Będzie idealna do małego salonu lub sypialni. Z kolei drzewko na stojaku jest bardzo efektowne, ale wymaga odpowiednio więcej miejsca.

(źródło zdjęcia: tumblr.com)

 

 

 

 

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin