Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

„Mamo! Mikołaj przyniósł prezenty!”

Co roku, każdy z nas wciela się w postać Mikołaja. Lubimy sprawiać radość naszym bliskim, dlatego chodzimy godzinami po sklepach w poszukiwaniu idealnych prezentów. Jak wiadomo, to nie lada wyzwanie. Niektórzy robią je własnoręcznie, np. szyją sweter, pieką ciasteczka albo sami ozdabiają bombki.

Inni kupują perfumy, biżuterię albo skarpetki w mikołaje. Nie musi być to drogi prezent, najważniejsze, aby był ciekawy i prosto z serca. Na pewno warto wiedzieć, co dana osoba lubi, bądź czego potrzebuje, żeby był on jak najbardziej trafiony. Lepiej chwilę się zastanowić i mądrze wybrać, niż kupić na odczepne i ujrzeć rozczarowanie. Co jak co, z prezentów najbardziej cieszą się dzieci. Wyczekują na ten moment, gdy wstaną i zobaczą przepięknie ubraną choinkę i masę prezentów pod nią. Radość jest wtedy niezmierzona. Kiedy nadejdzie moment rozpakowywania, z reguły uśmiech nie znika nam z twarzy,  to  miłe uczucie, kiedy ktoś nam coś podaruje, ale jeszcze milsze jest, gdy widzimy, że ktoś cieszy się z prezentu od nas.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.