Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Nie jest zbyt wcześnie, aby myśleć o Bożym Narodzeniu

Czy jesteś osobą, która w tym roku jest odpowiedzialna za organizacje firmowej wigilii? Chcesz, aby wigilia, którą urządzisz, była zapamiętana na wiele lat? Jeżeli odpowiedź brzmi tak, to lepiej zabierz się za organizacji wigilii firmowej już dziś, ponieważ nie jest zbyt wcześnie, aby myśleć o Bożym Narodzeniu! Organizacja wigilii firmowej może być prawdziwym polem minowym. Podczas organizacji tego typu imprezy na swojej drodze z pewnością spotkasz osoby, którym nie będzie pasowała lokalizacja, catering. Nie poddawaj się! Nie jesteś w stanie zadowolić wszystkich, ale jest duże prawdopodobieństwo, że zachwycisz większość osób.

Stworzyliśmy krótki przewodnik, który przeprowadzi Cię przez główne punkty tajników idealnych imprez firmowych, dzięki niemu zapewnisz swojemu zespołowi niezapomniane Święta Bożego Narodzenia.


Zaplanuj imprezę świąteczną krok po kroku

Zacznij wcześniej– Planowanie imprezy świątecznej zacznij dużo wcześniej, ułatwi to Ci zamówienie cateringu na odpowiednią godzinę i jest większe prawdopodobieństwo, że data wigilii firmowej będzie pasowała Twoim współpracownikom.

Planowanie daty– Jeżeli dużo wcześniej zdecydowałeś się na organizacje imprezy firmowej, pamiętaj, aby podczas wybierania daty sprawdzić kluczowe terminy w kalendarzu firmowym. Po zaakceptowaniu przez wszystkich wybranej przez Ciebie daty pamiętaj o regularnym przypominaniu o tym wydarzeniu.

Poznaj swój budżet i ściśle go się trzymaj

Znając wielkość puli pieniędzy, jakimi możesz operować podczas organizacji wigilii firmowej, zdecyduj się na rodzaj imprezy, jaki wybierzesz w obrębie swoich możliwości. Masz do wyboru wiele opcji uroczysta kolacja w eleganckiej restauracji, większy bankiet gdzie będą zaproszone osoby z zewnątrz.

Po zdecydowaniu się na formę przyjęcia pamiętaj, aby odwiedzić miejsce, jeżeli nie wybrałeś miejsca, które dobrze znasz.

Ozdób sale- zamów drzewka bożonarodzeniowe i dekoracje!

Zamów drzewka i dekoracje! Boże Narodzenie nie byłoby Bożym Narodzeniem bez pięknej choinki i dekoracji, które wprowadzają wszystkich w świąteczny nastrój. Zamów już teraz choinki do swojego biura, bajecznie piękną jodłę kaukaską bądź świerk, który magicznie zjawi się w biurze na początku grudnia, aby olśnić i zachwycić Twoich współpracowników.

Zamówienie drzewka do biura jest najłatwiejszym elementem organizacji wigilii firmowej. Wejdź teraz na Hoho-choinka, wybierz drzewko i złóż zamówienie, które dostarczymy do Twojej firmy. Zamówienie świątecznego drzewka nigdy nie było tak proste. Wystarczy, że wybierzesz rodzaj i wielkość drzewka, które chcesz, nie zapomnij zamówić pasujących stojaków pod choinkę. Resztę zostaw nam!

Wesołych prawie Świąt!

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.