Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Pada śnieg! Pada śnieg! Jak miło spędzić czas w te chłodne dni?

|

Kto by pomyślał, żeby tak święta bez śniegu!? Chyba każdy się ze mną zgodzi, że bez puchatej, białej pierzyny, nie do końca czujemy ten klimat. Święta są w zimę, a w tym okresie robimy masę ciekawych rzeczy.

Dzieci chodzą na sanki, lepią bałwana, budują igloo, zrywają sople czy też po prostu rzucają się śnieżkami. Zabawy i radości przy tym co niemiara! Również dla starszych znajdzie się jakaś rozrywka. Czy to jazda na łyżwach, nartach czy desce, to zawsze miło i aktywnie spędzony czas.  Jest też coś dla miłośników fotografii lub malarzy, na pewno zachwyci was krajobraz choinek przykrytych płatkami śniegu. A może lubicie zimowe przechadzki po górach?  Ważne aby zachować bezpieczeństwo i ciepło się ubierać, chyba nikt nie chce siedzieć przy stole wigilijnym z nogą w gipsie. Oczywiście, w taką pogodę nie uprawiamy wyłącznie sportu. Lubimy usiąść wieczorem przy kominku, z kubkiem ciepłej herbaty i poczytać książkę lub obejrzeć ulubiony serial. Istnieje wiele opcji i pomysłów na to jak spędzić czas w tą jakże depresyjną pogodę. Musisz tylko znaleźć odpowiedni dla siebie 🙂

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin