Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Podaruj komuś trochę ciepła 🙂

|

Wszyscy dobrze wiemy, że Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, niestety, nie dla wszystkich. Wokół nas żyją ludzie, którzy tych świąt nie obchodzą, ponieważ najczęściej nie mają z kim. To smutne, że nie każdy ma możliwość świętowania tego wspaniałego czasu w rodzinnym gronie.

Jeżeli znacie takie osoby, to myślę, że miło byłoby zaprosić je do siebie na wspólną kolację wigilijną. Możemy również zaproponować wspólne ubieranie choinki czy też śpiewanie kolęd które wszyscy znają. Jak się domyślacie świata tym nie zbawimy, lecz zawsze możemy sprawić komuś radość. Możemy wesprzeć fundację dla ludzi potrzebujących, albo podarować jakiś drobiazg dzieciom z sierocińca. Jest wiele możliwości, chociażby podzielenie się posiłkiem z osobą bezdomną. Nie myślmy tylko o sobie. Warto pomagać, szczególnie, że tacy ludzie żyją tuż obok i często nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy. Postawmy się w ich sytuacji, na pewno było by to przyjemne uczucie, gdyby ktoś całkiem obcy pomyślał również o nas, w tym szczególnie ważnym dla nas okresie.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.