Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Sprzedaż hurtowa choinek- ekskluzywne choinki z Danii i Polski

|

Sprzedaż hurtowa choinek- ekskluzywne choinki z Danii i Polski dostępne w naszym sklepie. Szukasz zaufanego sklepu, w którym kupisz hurtową ilość choinek, które będą pierwszej klasy? Dobrze trafiłeś, nasz sklep oferuje świąteczne choinki z prestiżowych plantacji choinek z Danii i Polski. Decydując się na zakup żywych choinek w naszym sklepie, dostaniesz ekskluzywny produkt w postaci prawdziwych żywych drzewek bożonarodzeniowych. Choinki z naszego sklepu spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Choinki w naszym sklepie charakteryzują się:

  • świeżością,
  • pięknym zielonym kolorem,
  • intensywnym zapachem.

Te wszystkie cechy idealnej świątecznej choinki, zawdzięczamy temu, że zostały one sprowadzone z ekologicznych i certyfikowanych plantacji choinek z Danii i Polski. Zdjęcia oferowanych przez nas choinek oraz ich szczegółową charakterystykę możesz znaleźć na stronie poświęconej sprzedaży hurtowej choinek.

Chcesz skontaktować się z kimś z naszego zespołu, aby dowiedzieć się więcej na temat sprzedaży hurtowej choinek? Odwiedź zakładkę kontakt i wybierz sposób, w jaki chcesz się z nami skontaktować, może być to za pomocą maila, rozmowy przez telefon albo napisz do nas na nasze media społecznościowe.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.