Choinka w srebrze

Kiedy już znajdziemy idealną bożonarodzeniową choinkę, zwykle stajemy przed kolejnym dylematem: jak ją udekorować? Zastanawiamy się nad kolorystyką, motywem i rodzajem ozdób. Zależy nam nie tylko na tym, aby choinka pasowała do wnętrza naszego mieszkania i prezentowała się nienagannie. O tym, dlaczego warto wybrać choinkę w srebrze, dowiecie się z naszego artykułu.

Klasycznie

Choinka utrzymana w srebrnym kolorze prezentuje się doskonale w każdym wnętrzu. Pasuje zarówno do stylu minimalistycznego i skandynawskiego, jak i eklektycznego czy rustykalnego. Choinka w srebrze jest ponadczasowa – będzie wyglądać gustownie i elegancko nie tylko dzisiaj, ale także za kilka lat.

Elegancko

Choinkę w srebrze możemy udekorować w stylu minimalistycznym, jak również glamour. Wybierzmy małe i delikatne ozdoby lub postawmy na bogato zdobione i pełne przepychu akcesoria. Wybierając choinkę w jednym kolorze nie musimy się obawiać tego, że otrzemy się o kicz. Jeden, elegancki kolor to bezpieczne rozwiązanie.

Subtelnie

Do dekoracji choinki w srebrze możemy wykorzystać białe elementy dekoracyjne, które będą dobrze współgrały ze srebrnymi dodatkami i ozdobami. Pierniki polane białym lukrem, szyszki pokryte białą farbą lub cukierki w biało-srebrnych świetnie komponują się ze srebrnymi ozdobami.

(źródło zdjęcia: tumblr.com)

Zapraszamy do kontaktu
z naszym Biurem Obsługi Klienta