Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Czas Świąt Bożego Narodzenia coraz bliżej!

|

Niezwykle miło nam przypomnieć, że święta Bożego Narodzenia są już za 30 dni! Bardzo nas to cieszy, że nasz ulubiony okres w roku, jest coraz bliżej i mamy nadzieję, że razem z nami podzielacie nasz entuzjazm. Jednak razem z tym entuzjazmem mamy nadzieję, że pamiętacie o tym, aby zacząć planować swoje święta i zbliżające się obowiązki związane z tym gorącym okresem.

Pamiętajcie, że jeżeli planujecie zamówić choinkę z dostawą do domu, możecie zrobić to za pośrednictwem naszej strony w ciągu kilku minut, tym samym zapewniając sobie w te święta gęstą, pięknie pachnącą i intensywnie zieloną choinkę.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.