Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jak zamówić choinkę z dostawą do domu lub biura? – dostawa choinek do wybranego przez Ciebie miejsca z hoho-choinką

|

W tym roku zdecydowałeś się na zakup choinki przez Internet z dostawą prosto do wybranego przez ciebie miejsca? Nie martw się, to nic trudnego, a na naszej stronie samą przyjemnością jest złożenie zamówienia na żywą choinkę, którą dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

Jak zamówić choinkę z dostawą z hoho-choinka?

Zamówienie choinki z naszej strony zajmie Ci jedynie kilka minut, zdecydowanie mniej niż podczas wyboru i zakupu choinki tradycyjnie. Aby, zamówić choinkę z dostawą do domu lub biura wystarczy, że:

  • Wybierzesz choinkę z naszego sklepu (w ofercie znajdziesz jodłę kaukaską lub świerka)
  • Wybierzesz interesującą Cię datę dostawy,
  • Opłacisz zamówienie,
  • Cieszysz się choinką, która do Ciebie dotarła.

Jak możesz zauważyć zamówienie choinki w naszym sklepie, jest banalnie proste i zajmuje jedynie kilka minut.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.