Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Dostawa choinek w Warszawie-choinka prosto pod Twoje drzwi

|

To już kolejny rok, w którym dostarczamy choinki świąteczne na terenie Warszawy i jej okolic. Przez lata pozyskaliśmy grono stałych Klientów, którzy co roku stawiają na sprawdzone drzewka bożonarodzeniowe z naszego sklepu.

Jakie choinki znajdziesz w naszym sklepie?

W naszym sklepie znajdują się jedynie wysoce wyselekcjonowane drzewka bożonarodzeniowe. Choinki pochodzą z ekologicznych oraz certyfikowanych plantacji, które słyną ze zdrowych i pięknych drzewek świątecznych. Drzewka, które znajdziesz w naszym sklepie to popularne jodły kaukaskie, charakteryzujące się niezwykłą trwałością oraz pięknym stożkowatym kształcie. Oprócz tak popularnych jodeł kaukaskich na pieńku w naszej ofercie są również świerki i jodły kaukaskie w doniczce. Z pewnością znajdziesz drzewko idealne do swojego domu.

Jak wygląda dostawa choinki do domu?

Z miłości do świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy spełniać marzenia innych o idealnym i wymarzonym drzewku świątecznym. Tak powstała nasza firma z dostawą choinek prosto pod drzwi. Nasz sklep dostarcza choinki na terenie Warszawy i okolic, już kolejny rok! Dziękujemy za wasze zaufanie, jest dla nas istotnie ważne. Jeżeli jesteś naszym nowym Klientem i zastanawiasz się, jak wygląda dostawa naszych choinek? To proste. Dostawa choinek odbywa się w wybranym przez Ciebie dniu, o wybranej przez Ciebie godzinie. Nasz profesjonalny zespół odpowiedzialny, za dostawę dostarcza pod drzwi zakupioną przez Ciebie choinkę. A jeżeli będziesz chciał, zamontujemy choinkę w Twoim domu za Ciebie.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego sklepu i wyboru swojego idealnego drzewka świątecznego 🙂

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.