Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Ho-Ho Choinka w social mediach

|

Chcesz wczuć się w klimat świąteczny, przy tym dowiadywać się o specjalnych ofertach stylowych ozdób świątecznych oraz choinek? Śledź w social mediach profile Ho-Ho Choinka. W naszych postach oraz relacjach, każdy odnajdzie coś dla siebie. Regularnie będziesz informowany:

  • o nowościach w naszej ofercie,
  • promocjach i specjalnych ofertach, 
  • klimatyczne posty wprowadzą Cię w nastrój świąt. 

A najważniejsze! Będziesz mógł poznać nasze produkty, zapoznać się z opinią Klientów i poznać tajniki naszego działania. Przejdź z nami przez proces wyboru, pakowania oraz dostarczenia choinek. Bądź z nami w stałym kontakcie dzięki profilom na facebooku oraz instagramie!

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.