Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Hoho-choinka.pl na Facebooku i Instagramie- odwiedź nasze profile

|

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się coraz większymi krokami, a w naszej ofercie dostępne są już piękne, żywe choinki. Wybieramy najładniejsze egzemplarze z jednej z najlepszych w Europie, plantacji choinek, żeby dostarczyć je do Twojego domu. Wszystkie nasze choinki posiadają certyfikat GlobalGAP Certified, co oznacza, że są uprawiane zgodnie ze wszystkimi zasadami dotyczącymi ochrony środowiska. Wybieramy i dostarczamy dla Ciebie najpiękniejsze świąteczne drzewka. Najładniejsze choinki prezentuje na naszym profilu na Facebooku i Instagramie. Znajdziesz tam również wiele porad dotyczących przedłużenia trwałości choinki w domu, pomysły na niebanalne świąteczne ozdoby, a także wiele ciekawostek dotyczących bożonarodzeniowych zwyczajów. Znajdź nas i bądź na bieżąco z nowinkami.

Facebook Hoho Choinka 

Instagram Hoho Choinka

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.