Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Koronawirus- jak bezpiecznie zamówić świąteczną choinkę do domu?

|

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze chwile w roku. Spotkania z rodziną i przyjaciółmi, tradycyjne potrawy, prezenty i pięknie udekorowana choinka. W tym roku świąteczne przygotowania będą z pewnością zupełnie inne niż zazwyczaj. Pandemia koronawirusa zbiera coraz większe żniwo na całym świecie, a w kolejnych krajach wprowadzane są nowe obostrzenie, które mają na celu zmniejszenie liczby zachorowań. W trosce o najbliższych warto poszukać rozwiązań, które pozwolą cieszyć się magiczną atmosferę bez strachu o zdrowie rodziny i przyjaciół. Jednym z takich rozwiązań, które umożliwi uniknięcie tłumów na targach, gdzie można kupić choinkę, jest zamówienie jej z dostawą do domu. Możliwość zakupu choinki online oferuje HoHo-Choinka, dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, gdzie mają państwo do wyboru szeroką gamę asortymentu.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.