Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Ile kosztuje choinka świąteczna?

|

Ceny choinek świątecznych znacznie się od siebie różnią. Ma to związek nie tylko z rodzajem i wyglądem choinki, ale także miejscem, w którym ją kupujemy. Przed zakupieniem drzewka stacjonarnie bądź przez internet warto zorientować się, w jakich granicach powinna zamykać się jego cena i gdzie możemy liczyć na najkorzystniejszą ofertę.

W szkółce

W nadleśnictwie cena choinki będzie stosunkowo niższa od tej dostępnej w regularnej sprzedaży. Dużym plusem takiego rozwiązania jest możliwość wyboru idealnej dla nas choinki, a nawet samodzielnego ścięcia jej. Jeśli szukamy wyjątkowo dużych, kilkumetrowych okazów, to warto wybrać się właśnie do szkółki.

W supermarkecie

Supermarkety co roku oferują nam choinki w niezwykle promocyjnych cenach. W ofercie znajdą się zarówno choinki cięte, jak i w donicy. O ile cena jest niezwykle okazyjna, o tyle trzeba liczyć się z tym, że najładniejsze egzemplarze dość szybko znikają z półek sklepowych. Czasem w ten sam dzień.

Na targu

Targi w dogodnych punktach miasta to świetna alternatywa dla zakupów w supermarkecie. Rozbieżność cenowa jest tutaj jednak całkiem spora, ponieważ sporo zależy od marży sprzedawcy. Zwróćmy uwagę na stan drzewka, wygląd gałęzi oraz to, czy było odpowiednio zabezpieczone. Czekanie do ostatniej chwili może skutkować małym wyborem albo naprawdę wysokimi cenami.

(źródło zdjęcia: Tumblr.com)

 

 

 

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin