Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jak zrobić ozdoby świąteczne?

Podczas Świąt Bożego Narodzenia w naszym mieszkaniu nie może zabraknąć nie tylko choinki, ale także ozdób świątecznych. Niektóre z nich możemy po prostu zakupić lub spróbować wykonać je samodzielnie. Świąteczne akcenty podkreślą wyjątkowość tych rodzinnych Świąt i wprowadzą nas w magiczny nastrój.

Stroiki

Stroiki świąteczne to świetna alternatywa dla małych choinek. Możemy umieścić je w korytarzu, kuchni albo w sypialni. Wykonanie jest proste i niezbyt czasochłonne. Wystarczą gałązki igliwia, ozdoby świąteczne i sznurek konopny lub kokarda do przewiązania.

Świąteczna kokedama

Kokedama to wyjątkowa roślinna dekoracja, która przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom oryginalnych rozwiązań. Ta nowoczesna technika uprawy roślin to nic innego jak roślina rosnąca w kuli pokrytej mchem. W takiej dekoracji możemy umieścić gałązki igliwia oraz choinkowe ozdoby, a następnie zawiesić ją u sufitu.

Świąteczny wieniec

Wieniec wykonany ze świeżego igliwia to znakomita ozdoba zarówno drzwi wejściowych, jak i wigilijnego stołu. Taki świąteczny wieniec możemy zamówić w kwiaciarni lub wykonać samodzielnie. Warto skorzystać z warsztatów tworzenia wieńców świątecznych na których nauczymy się wykonywać taką ozdobę.

(źródło zdjęcia: Tumblr.com)

 

 

 

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.