Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jak zaplanować idealne święta Bożego Narodzenia?

Święta Bożego Narodzenia mogą być najwspanialszą, najbardziej magiczną porą roku, jednak nie są one pozbawione stresu. Zaczynając od kupowania prezentów dla wielu różnych osób, konieczności zawijania każdego z nich w piękny papier, po szaloną ucieczkę w ostatniej sekundzie do supermarketu poprzedniego wieczoru, aby kupić zapomniany składnik głównego dania, potrzeba dużo czasu i wysiłku, aby stworzyć te idealne święta.

Wraz z nadejściem jesieni i myślami o okresie świątecznym (być może zauważyłeś, że kalendarze adwentowe już się pojawiają w sklepach, nie licząc licznych wystaw sklepowych w stylu świątecznym), oto przydatny przewodnik, dzięki któremu będziesz w pełni przygotowany i będziesz mógł cieszyć się wielkim dniem przy minimalnym stresie.


Kupowanie prezentów

Jeżeli chodzi o kupowanie prezentów, nigdy nie jest za wcześnie, aby zacząć szukać odpowiedniego prezentu. Niektórzy ludzie są na tyle zorganizowani, że większość prezentów bożonarodzeniowych kupują w styczniowych wyprzedażach na następne Święta Bożego Narodzenia, podczas gdy inni zostawiają to na ostatnią chwilę, próbując kilka dni przed świętami wyciągnąć, co się da, z szybko opróżniających się półek sklepowych. Najlepiej zacząć szukać inspiracji około połowy września i zacząć od sporządzenia listy wszystkich, dla których musisz kupić prezenty.

Jeśli jesteś profesjonalistą i nie masz czasu na zakupy w ciągu tygodnia, w wolnej chwili przejrzyj ulubione sklepy internetowe.

Jeśli masz dzieci, zabierz je ze sobą na zakupy w weekend i zwróć uwagę na to, gdzie wędrują ich małe oczy. Jest szansa, że rzucą niezbyt subtelne wskazówki, gdy będziesz przechodzić obok zabawek i gadżetów, które im się podobają. Zanotuj w telefonie wszystkie te wskazówki, aby móc w pełni skompilować świąteczną listę. Możesz też poprosić ich o przesłanie listów do Mikołaja, z pewnością ułatwi Ci to znalezienie odpowiedniego prezentu.

Pisanie kartek świątecznych

Pomimo e-maili i komunikatorów, wiele osób nadal chce pisać, wysyłać i odbierać fizyczne kartki świąteczne. To wspaniała tradycja, która może być jedyną okazją, kiedy kontaktujesz się z tym dalekim kuzynem lub starym przyjacielem ze szkoły. W dzisiejszych czasach mimo dużego rozwoju technicznego wiele sklepów ma w swojej ofercie przepiękne kartki świąteczne, z których każdy wybierze coś dla siebie!

Świąteczne gotowanie bez stresu

Podczas świąt wywieramy na sobie ogromną presję, chcąc, aby świąteczna kolacja stała się prawdziwym hitem. Jednak spójrzmy prawdzie w oczy, zanim w panice wykupisz cały sklep i staniesz się niewolnikiem własnej kuchni, w której powinieneś dobrze się bawić. Boże Narodzenie powinno polegać na spędzaniu czasu z rodziną, a nie spędzeniu go w kuchni. Święta Bożego Narodzenia powinny być czasem relaksu z rodziną. Pozbądź się zmartwień, organizując wszystko wcześniej, a wtedy będziesz mógł cieszyć się wielkim dniem i zostawić stres Świętemu Mikołajowi.

Dekoracje świąteczne

Jeżeli Twoim dekoracjom skończyły się już lata świetności, być może w te święta czas zainwestować w coś nowego? Duże sklepy zaczną prezentować swoje świąteczne zapasy dobre kilka miesięcy przed świętami. Natomiast jeśli masz dzieci, kupowanie dekoracji jest częścią budowania wspólnej więzi i zabawy. Może to być również dobry pretekst, aby spędzić razem czas podczas kreatywnej aktywności, domowe dekoracje mile widziane. Możesz skorzystać ze wszystkich wspaniałych pomysłów i samouczków online, które ułatwią Ci pracę z dzieckiem.

Zawsze miło jest mieć przyozdobione biuro już na początku grudnia, więc zdecyduj, kto w Twoim zespole będzie odpowiedzialny za dekorację świąteczną. Z pewnością ozdoba biura poprawi atmosferę, wprawiając wszystkich w świąteczny nastrój.

Wreszcie przyszła pora na wybranie odpowiedniego drzewka choinkowego. Wybór choinki jest odwiecznym dylematem- prawdziwa czy sztuczna? Każda rodzina i każde firma ma swoje własne „choinkowe tradycje”. Sztuczne choinki są znacznie wyższej jakości niż były jeszcze kilka lat temu, więc jeśli znajdziesz ładną choinkę, będzie można ją ponownie wykorzystać przez wiele lat. Jednak dla innych Boże Narodzenie po prostu nie byłoby Bożym Narodzeniem bez zapachu świeżej sosny. W Hoho-Choinka możesz kupić drzewko już na początku grudnia, które będzie wyglądać bujnie i zdrowo przez cały okres świąteczny. Nie zapominaj jednak o codziennym podlewaniu go, aby drzewo oślepiało pod bajkowymi światłami lampek choinkowych przez wiele tygodni.

W Hoho-Choinka możemy odstresować Cię podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia, wykonując za Ciebie wszystkie przygotowania choinkowe. Nasze kompleksowe usługi związane z choinkami komercyjnymi mają coś odpowiedniego do każdej przestrzeni, od mniejszych drzewek do domów, aż po zapierające dech w piersiach choinki do biur. Wybierając drzewko do domu bądź biura, nie zapomnij o dodatkach, które dopełnią wystrój!

Skontaktuj się z Hoho-Choinka już dziś, aby dowiedzieć się jaką ofertę przygotowaliśmy na tegoroczne święta!

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.