Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jodła kaukaska – najtrwalsza choinka świąteczna już dostępna w naszym sklepie

|

Żywa choinka świąteczna jest najpiękniejszą ozdobą domu. Gęste gałązki, nasycona zielona barwa i upajający zapach, który podkreśli wyjątkowych chwil spędzonych w rodzinnym gronie. Wiele osób wybiera sztuczną choinkę z obawy przed kłującymi i opadającymi igłami. Jak się okazuje jodła kaukaska jest wyjątkowym świątecznym drzewkiem o ciemnozielonych, miękkich igłach, wysokiej trwałości i delikatnym, cytrusowym aromacie. Jodła w doniczce jest idealnym wyborem dla osób z małymi dziećmi, a także dla wszystkich, którzy nie chcą codziennie sprzątać choinkowych igieł.  Jodła w doniczce lub na metalowym stojaku charakteryzuje się wysoką trwałością i może zdobić nasz dom nawet do dwóch miesięcy zachowując piękny, soczysty kolor. Warto wiedzieć, że igły jodły kaukaskiej nie opadają przez kilka tygodni, dlatego jest jedną z najchętniej wybieranych choinek w Polsce. Zamów już dziś żywą jodłę kaukaską w naszym sklepie i ciesz się jej pięknem przez długi czas. Oferujemy choinki w atrakcyjnych cenach z dostawą w Warszawie i okolicach. Wybierz swoje świąteczne drzewko już teraz, a my dostarczymy je do Twojego domu lub biura. Nie musisz spędzać wielu godzin na targu czy sklepie, zamów wygodnie swoja choinkę online, a zaoszczędzony czas przeznacz na spotkanie z najbliższymi lub swoją pasję. Czekamy na Twoje zamówienie.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.