Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Kreatywne pomysły na udekorowanie biura w święta

Dekorowanie biura na Boże Narodzenie może być łatwe, gdy zdecydujesz się na konkretny świąteczny motyw. Do każdej przestrzeni w biurze możesz dobrać różne akcenty wystroju i zadbać o to, by przestrzenie biura tworzyły spójną całość z tematycznymi kolorami, stylami i dekoracjami.

Przyjrzyjmy się tradycji czyli złoto, czerwień oraz głęboka zieleń w świątecznych dekoracjach 

Zieleń jest popularna w Boże Narodzenie. Spotkamy ją na choinkach, girlandach, wieńcach i wszelakich dekoracjach. Istnieje wiele sposobów wykorzystania tego motywu w przestrzeni biurowej.

Pomysł na dekoracje z wykorzystaniem więcej niż jednej choinki 

W dużym biurze możesz użyć więcej niż jednej choinki. W rzeczywistości, jeśli twoje biuro ma rozległe korytarze lub więcej niż jedną recepcję, możesz wykorzystać tę cechę architektoniczną, dekorując podobnie drzewa w całej placówce. Ciekawym pomysłem może okazać się konkurencja na dekoracje choinek w jednym kolorze pomiędzy pracownikami lub całymi działami. 

Świąteczne wianki i girlandy w biurze 

Daj się ponieść wyobraźni. Decydując, gdzie umieścić wieńce, możesz być kreatywny. Na przykład możesz umieścić je na głównych kolumnach pomiędzy piętrami. Daje to świetny efekt wizualny, zwłaszcza jeśli uzupełnisz je o ciekawe girlandy wzdłuż balustrady górnej podłogi lub ściany.

  • Zawieś wieniec na ścianie za biurkiem recepcjonisty.
  • Umieść wieniec lub kilka mniejszych na ścianach pokoju, w którym spędzacie swoje przerwy w pracy 
  • Opraw okna recepcji lub sali konferencyjnej girlandami i zawieszaj małe i średnie wieńce w każdym oknie lub równomiernie rozmieszczone na dużych oknach.

Rozpowszechnij motyw świąteczny w całym biurze

Oprócz recepcji, motyw świąteczny można powtórzyć w poszczególnych biurach, salach konferencyjnych, boksach i innych przestrzeniach biurowych. Wybierz określone obszary lub narożniki, aby stworzyć stół konsolowy na prezenty lub po prostu zawieś czerwone i białe płatki śniegu pod sufitem. Możesz również zdecydować się na dodanie kilku stołowych choinek ozdobionych na wzór winiety w recepcji.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin