Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Zaczynamy wielkie odliczanie! 100 dni do świąt Bożego Narodzenia 2022

|

Z wielką radością chcemy ogłosić to, że Święta Bożego Narodzenia 2022 zbliżają się do nas wielkimi krokami! Zostało już jedynie 100 dni do tego magicznego czasu, na który wszyscy czekamy. Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy okres w roku, na który wszyscy czekamy z niecierpliwością, mimo gorączki przedświątecznej, która towarzyszy nam kilka dni przed samymi świętami. Jednak, aby jej uniknąć, możesz już dziś zaplanować swoje święta i zadecydować o kluczowych jego aspektach. Jednym z takich aspektów jest choinka, czyli kultowy symbol świąt, którego nie może zabraknąć.

Jaką choinkę na święta wybrać?

Wśród Was z pewnością są miłośnicy choinek żywych lub sztucznych. Obie opcje mają zarówno plusy, jak i minusy. Choinki żywe znane są od wielu lat, zachwycają swoim zapachem, kolorem oraz nadają wyjątkowego klimatu podczas okresu świątecznego. A przede wszystkim to przyjazna opcja dla środowiska. Aby kupić idealną żywą choinkę do swojego domu, sprawdź naszą aktualną ofertę w sklepie internetowym. Wybierz swoje wymarzone drzewko, które my w wybrany przez Ciebie dzień dostarczymy prosto pod Twoje drzwi.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.