Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Odbiór choinek po świętach Bożego Narodzenia na terenie Warszawy i okolic

|

Odbiór choinek po świętach to kolejna oferta zespołu HoHo-Choinka skierowana do posiadaczy żywych choinek. Jesteś osobą, która zastanawia się nad tym, jaką choinkę w te święta wybrać? Masz do wyboru dwie opcje: choinkę sztuczną, która zostanie z Tobą na lata lub choinkę żywą, jednak przy tym wyborze obawiasz się, że nie będziesz miał co z nią zrobić po świętach? Niech Twoje obawy odejdą w kąt, a duch świąt Bożego Narodzenia wkroczy do Twojego domu lub biura razem z żywą choinką. Nie musisz się martwić o to, co stanie się z nią po świętach, jeżeli skorzystasz z usługi zespołu HoHo-Choinka.

W naszej ofercie zajdziesz możliwość zamówienia choinki online prosto pod Twoje drzwi, ale też odebrania jej od Ciebie zaraz po świętach. Odbiór choinki po świętach to świetna opcja dla osób, które nie wiedzą, nie mają czasu na wyrzucenie choinki po świętach. Dzięki naszej ofercie odbioru choinki po świętach ten problem nie istnieje, na dodatek nie musisz już się martwić o to, co zrobić z choinką po świętach.

Jesteś zainteresowaną naszą ofertą, zabrania i utylizacji choinki po świętach? Skontaktuj się z nami i dogadaj szczegóły, a my zajmiemy się resztą. Skontaktować się z nami możesz za pomocą:

maila: [email protected]

telefonu: 792-087-009

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.