Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Przepiękne i wyjątkowe miejsca świąteczne na świecie!

Jeżeli święta Bożego Narodzenia 2021, chcesz spędzić w miejscu, dosłownie jak z obrazka widokówki, a Twoje życie w ciągu tych kilku dni wyglądało jak z bajki, to koniecznie musisz zaplanować święta Bożego Narodzenia, w jednym z tych miejsc. Zaplanuj święta Bożego Narodzenia w jednej z tych lokalizacji i dodaj kolejny piękny rozdział do historii Twojego życia.


Święta w Wiedniu, Austria

W Wiedniu z pewnością przeżyjesz wspaniałe święta Bożego Narodzenia, ze względu na starodawne okolice i unoszący się w nich zapach grzanego wina, piękne dekoracje oraz majestatyczną architekturę. Turyści, którzy odwiedzą Wiedeń w święta Bożego Narodzenia z pewnością znajdą pamiątkę, którą będą mogli zabrać do domu, aby przypominała im czas spędzony w tym cudownym mieście podczas świąt. Poza tym miłośnicy muzyki i imprez będą mogli cieszyć się koncertami chórów.

Boże Narodzenie w Kalifornii

Kalifornia daje ludziom możliwość spędzenia relaksujących Świąt Bożego Narodzenia z rodziną, podczas których mogą uczestniczyć w wielu różnych wydarzeniach świątecznych. Kalifornia jest uważana za jedno z najlepszych miejsc do spędzania Świąt Bożego Narodzenia, gdzie ludzie mogą odwiedzać wyjątkowe muzea i winnice. Natomiast dzieci w tym czasie są zawsze szczególnie zachwycone wspólnymi rodzinnymi wycieczkami do ZOO, Aquaparków czy innych atrakcji.

Boże Narodzenie w Valkenburgu w Holandii

Nie ma lepszego miejsca niż Valkenburg w Holandii dla zakupoholików, którzy w Boże Narodzenie chcą udekorować swój dom świątecznymi produktami i tradycyjnym rękodziełem. Valkenburg spotkasz największy i najstarszy podziemny jarmark bożonarodzeniowy w Europie, znajdujący się w gąszczu podziemnych jaskiń. Wybierając się na zimowy spacer, na pewno zauroczysz się w magicznie połyskujących lampkach, upiększających miasto.

Boże Narodzenie w Nuremberg, Niemcy

Każdego roku rynek w Niemieckim Nuremberg przyciąga ponad dwa miliony ludzi do niesamowitych wystaw świątecznych, sprzedawanych przez lokalnych sprzedawców. Dobrą kolejną rzeczą, którą spotkasz podczas tego niesamowitego wydarzenia, jest to, że nie spotkasz żadnego podrobionej rzeczy wśród dekoracji oferowanych na straganach. Rada targowa, która urzęduje w tamtym miejscu, oferuje swoim klientom tylko tradycyjnie ręcznie robione dekoracje. Targowisko udekorowane jest w świąteczne mieniące się światełka, a przemierzając jego uliczki, poczujesz kuszący zapach grzanego wina, prażonych migdałów i pierników.

Oto niektóre z niesamowitych miejsc, w których możesz spędzić Boże Narodzenie. Są to miejsca, które z pewnością skłonią Cię do zaplanowania kolejnego urlopu świątecznego urlopu w innym miejscu niż Twój dom.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin