Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Organizujesz wigilię lub imprezę firmową? Zamów dostawę choinek w Warszawie!

|

Przed nami naprawdę gorący świąteczny okres. Doskonałym rozwiązaniem, które pozwoli nam zaoszczędzić czas, jest zamówienie choinki w Warszawie przez internet i wybranie opcji dostawy choinek do domu. Wystarczy, że kupisz wymarzone drzewko, a Pan Choinka zajmie się resztą. Nie musisz obawiać się, że nie zdążymy na czas – HoHo-Choinka oferuje profesjonalną i naprawdę szybką dostawę choinek w Warszawie!

Dostawa do domu lub biura

HoHo-Choinka dostarcza choinki do domu w Warszawie w okresie przedświątecznym. Jeśli wolisz, możesz także zamówić choinkę do biura. Wybierz takie rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najwygodniejsze. My ze swojej strony zapewniamy transport do wszystkich dzielnic Warszawy. Dostawa choinek na Ursynów, dostawa choinek na Wolę, a może dostawa choinek na Bielany? Powierz to zadanie HoHo-Choinka, a ona wywiąże się z niego doskonale!

Wypożycz choinkę!

HoHo-Choinka oferuje nie tylko sprzedaż choinek i dostawę choinek do domu, ale także ich wypożyczenie! Jeśli organizujesz imprezę firmową lub wigilię i potrzebujesz choinki jedynie na 1-3 dni, to takie rozwiązanie będzie dla Ciebie szczególnie atrakcyjne.  Organizujesz sesję zdjęciową i zależy Ci na dostawie choinek na Wolę? A może urządzasz spotkanie dla przyjaciół i potrzebna Ci dostawa choinek na Łomianki? Skorzystaj z naszych usług!

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.