Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Podsumowanie świąt Bożego Narodzenia 2020

|

HoHo! Święta już za nami, był to intensywny okres, pięknych chwil, które będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy. Mamy nadzieję, że wasze święta również były piękne, a choinki z naszego sklepu sprawiły, że duch świąt zapukał do waszych drzwi wraz z pojawieniem się w nich świątecznej choinki. Widząc waszą radość na widok świeżej żywej choinki, wiedzieliśmy, że to, co robimy, ma sens i tak możemy sprawić radość wielu ludziom, którzy nam zaufali w kwestii dostarczenia choinki prosto pod drzwi.

Z góry chcielibyśmy wam podziękować za tak piękne święta oraz to, że obdarzyliście naszą firmę zaufaniem, powierzając naszemu zespołowi tak ważną funkcję, jaką jest dostarczenie choinki prosto pod drzwi waszego domu lub biura. Mamy nadzieję, że spełniliśmy państwa oczekiwania i zobaczymy się za rok w kolejnym świątecznym sezonie, który mamy nadzieję, będzie tak samo cudowny, jak Boże Narodzenie w roku 2020!

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.