Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Żywa, świąteczna choinka w jednostkach publicznych, sprawdź naszą ofertę z dostawą w Warszawie i okolicach

|

Żywa choinka świąteczna jest najważniejszą dekoracją domu, ale także instytucji publicznych. Oferujemy żywą jodłę kaukaską z najlepszych plantacji w Holandii z dostawą do szkół, uczelni, urzędów miasta i gminy, jednostek zus, urzędów skarbowych w atrakcyjnych cenach. Dostarczamy choinki świąteczne w Warszawie i okolicach. Wszystkie drzewka dostępne w naszej ofercie, posiadają certyfikat GlobalGAP Certified, który jest gwarancją ścisłego przestrzegania zasad dotyczących ochrony środowiska. Już dziś zamów majestatyczną, żywą jodłę kaukaską, a nasi kurierzy dostarczą wybraną choinkę świąteczną w Warszawie i okolicach. Jodłę kaukaską dowozimy m.in. na: Pragę, Targówek, Wolę, Ochotę, Ursynów, Mokotów, Bielany, Żoliborz, Białołękę, Bemowo, a także do instytucji w Śródmieściu, Rembertowie i Wilanowie. Choinki z naszego sklepu dowozimy również do jednostek publicznych w Piasecznie, Ożarowie Mazowieckim, Ząbkach, Markach, Radzyminie, Nadarzynie, Wołomina, Otwocka i Pruszkowa. Oferujemy certyfikowaną jodłę kaukaską o wysokiej trwałości w atrakcyjnych cenach z bezpieczną dostawą do jednostek publicznych w Warszawie i okolicach. Oferowane przez nas choinki świąteczne są specjalne zabezpieczone podczas transportu, dzięki czemu cieszą swoim wyglądem i delikatnym zapachem do kilku tygodni. Zamów już dziś jodłę kaukaską z bezpieczna dostawą w Warszawie okolicach. Skontaktuj się z nami przy pomocy Facebooka, Instagrama, telefonicznie a , z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.