Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Świąteczne choinki z dostawą do domu na Facebooku i Instagramie

|

Sklep hoho-choinka.pl jest już w mediach społecznościowych. Dołącz do nas i bądź na bieżąco z naszą wyjątkową ofertą żywych choinek z dostawą do domu. Zobacz plantację choinek w Holandii, z której wybieramy dla Ciebie najpiękniejsze drzewko. Sprawdź, jak zabezpieczamy choinki podczas transportu z Holandii i w drodze do Twojego domu. Bądźmy w stałym kontakcie, dołącz do nas na Facebooku i Instagramie, wybierz najładniejszą choinkę z naszej oferty, a my dostarczymy ją do Twojego domu lub biura w Warszawie i okolicach. Na naszych profilach jako pierwszy dowiesz się o najnowszych drzewkach świątecznych w naszej ofercie, a także o ciekawych promocjach, dostępnych tylko dla naszych fanów! Sprawdź nasze profile i skorzystaj z najciekawszych ofert i rabatów i ciesz się piękną, żywą choinką z bezpieczną i szybką dostawą do Twojego domu.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin