Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Wyjątkowo trwała jodła kaukaska z dostawą do Twojej firmy

|

W naszym sklepie internetowym znajdziesz wyjątkową świąteczną choinkę. Dzięki długoletniej współpracy z najlepszymi plantacjami  choinek w Holandii, posiadamy w ofercie najładniejsze okazy jodły kaukaskiej. Pochodząca z Azji choinka jest najchętniej wybieranym świątecznym drzewkiem ze względu na swoją ciekawą formę, miękkie, ciemnozielone igły oraz wyjątkową trwałość. W przeciwieństwie do rodzimego świerka pospolitego, jodła kaukaska przez wiele tygodni nie gubi igieł, zachwycając swym wyglądem. Żywa jodła może zdobić Twoje biuro nawet do dwóch miesięcy zapewniając świąteczną atmosferę Twoim pracownikom, klientom i kontrahentom. Dostarczymy jodłę kaukaską do Twojej firmy w Warszawie i okolicach, skontaktuj się z nami już dziś i sprawdź naszą najnowszą ofertę choinek oraz unikalnych stojaków choinkowych i ciesz się magią Świąt Bożego Narodzenia w Twojej firmie.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.