Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Święta w biurze-5 wskazówek, które pomogą Ci odnieść świąteczny sukces

Aż trudno uwierzyć, że już zaraz będziemy w okresie świątecznym! A wraz z sezonem świątecznym nadejdzie coroczna wigilia biurowa. Wiele firm, wykorzystuje tę świąteczną porę roku, aby nagradzać pracowników za ich ciężką pracę. Większość z nas była na biurowym przyjęciu bożonarodzeniowym, które wymknęło się trochę spod kontroli. Dlatego, też powstał ten artykuł, który pomoże wam lub tobie zorganizować idealne święta w biurze.

Pracownicy z pewnością nie mogą się doczekać tego corocznego wydarzenia, ponieważ daje im ono możliwość spędzania czasu z kolegami z pracy i cieszenia się dobrym jedzeniem, społecznością, a czasem prezentami.

5 wskazówek, które pomogą odnieść sukces- podczas organizacji świąt w biurze!

  1. Budżet na imprezę świąteczną

Upewnij się, że w rocznym procesie budżetowania jest wystarczająco dużo pieniędzy na wydatki związane z przyjęciem świątecznym.

Wydziel pieniądze na pokrycie kosztów takich rzeczy jak miejsce, jedzenie, napoje, zaproszenia, zajęcia, dekoracje, prezenty i transport.

  1. Zadbaj o dobrą organizację

Jeżeli, jesteś szefem, który w tym roku planuje zrobić imprezę świąteczną w swojej firmie, powinieneś zadbać o dobrą organizację, tego wydarzenia. Znajdź pracowników, którzy lubią organizować wydarzenia i przekaż im odpowiedzialność.

Natomiast, jeżeli nie jesteś szefem, tylko osobą przez nią wyznaczoną do organizacji tego wydarzenia, powinieneś skupić się na dobrym zaplanowaniu, tego, co będziesz robił. Od czego zacząć? Zacznij od wymyślenia tematu wydarzenia, wyboru miejsca, jedzenia i dekoracji! Natomiast, jeżeli będziesz miał już te kilka podstawowych filarów reszta planowania przyjdzie Ci z łatwością.

3.Pamiętaj o zaproszeniach

Każdy lubi otrzymywać zaproszenie pocztą lub powiadomieniem e-mail, że odbędzie się wydarzenie i jest na niezaproszony. Aby, umilić dzień swoim współpracownikom lub pracownikom, Poproś projektanta, aby stworzył coś zabawnego, co sprawi, że twoi koledzy z pracy będą podekscytowani spotkaniem.

Wyślij zaproszenia z odpowiednim wyprzedzeniem, aby wszyscy mieli pewność, że wydarzenie znajdzie się w swoim kalendarzu.

  1. Postaraj się stworzyć/ uzyskać osobiste prezenty

Sztuka polega na tym, aby znaleźć idealne miejsce dla każdego pracownika i zapewnić prezent, który odpowiada jego upodobaniom i zainteresowaniom. Na przykład niektórzy pracownicy mogą docenić płatny dzień wolny na zakupy świąteczne, inni mogą woleć kartę podarunkową od swojego ulubionego sklepu, podczas gdy ktoś inny pokochałby najnowszą grę wideo.

Poznaj swoich pracowników i podaruj im prezent, który naprawdę kochają!

  1. Podziękuj im

Poświęć kilka minut tego świątecznego wieczoru i po prostu podziękuj z głębi serca. Podaj krótkie podsumowanie roku i przypomnij im wszystkie wspaniałe rzeczy, które zrobili, aby Twoja firma odniosła sukces.

Coroczne przyjęcie bożonarodzeniowe powinno być wydarzeniem, na które pracownicy czekają rok po roku. Poświęć czas na zaplanowanie i zorganizowanie wydarzenia, które docenia Twój personel, a możesz być zaskoczony budowaniem zespołu i zaangażowaniem, które wynikną, dzięki temu, że zorganizowałeś kolację świąteczną w swojej firmie.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.