Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

To ten dzień! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

|

W naszych kalendarzach widnieje już data 24 grudnia! Święta Bożego Narodzenia na dobre zagościły w naszych domach. Z tego miejsca wszystkim naszym Klientom i ich rodzinom życzymy, spokojnych, radosnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Mamy, nadzieję, że nasze choinki sprawują się bez zarzutów, pięknie zdobiąc wnętrze waszych domów. 

Zespół Ho-Ho Choinka!

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.