Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Święta, święta i po świętach… Dziękujemy za ten rok!

|

Nie da się ukryć, że tegoroczne święta były dla naszego zespołu naprawdę pracowite. Jednak mimo, tego jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy uszczęśliwić tak wielu z Was. Wasze podziękowania oraz zdjęcia pięknie udekorowanych choinek, są jak miód na nasze serce. Dzięki temu wiemy, że nasze starania nie poszły na marne, a Święta 2021 dla wielu z Was były naprawdę udane! Mamy, nadzieję, że kolejny rok będzie podobny, a nawet lepszy!

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zespół Ho-Ho Choinka

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.