Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Trendy w dekorowaniu świątecznym na rok 2021

Boże Narodzenie 2021 będzie inspirować uczucie nadziei i szczęścia bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, a gospodarstwa domowe planują już dziś naprawdę świąteczne i rodzinne święta. Po trudnym roku 2020 stworzenie radosnej i podnoszącej na duchu przestrzeni, która stymuluje ciepło, dotyk i poczucie wspólnoty, z prostymi wygodami i ciepłymi tradycjami rodzinnymi, jest tym, czego wszyscy potrzebujemy w tym roku.

Jakie są największe trendy projektowe na Boże Narodzenie 2021? Dowiedz się, jak w tym roku będziemy dekorować choinkę, poznaj najpopularniejsze świąteczne schematy kolorów w domu oraz trendy w dekorowaniu, które pomogą nadać obchodom świąt Bożego Narodzenia spersonalizowany akcent.

Tradycyjna jodła nadal w modzie

Tradycyjna choinka odgrywa ważną rolę w naszych domach w okresie świątecznym, jednak króluje jedna szczególna odmiana. W te Święta Bożego Narodzenia jodła kaukaska niezwykle popularna w Europejskich domach, nadal będzie królowała. Jej regularny kształt, intensywny kolor i gęste gałęzie nie mają sobie równych, jak co roku i wygrywają w kategorii najpopularniejszych choinek na święta.

W te święta wypatruj asymetrycznych i zadziwiających drzewek

Jeśli chodzi o choinki, coraz większą popularnością cieszą się choinki asymetryczne i niespotykane, jedyne w swoim rodzaju. Podobnie jak w przypadku wielu rzeczy w naturze, nic nie jest idealnie symetryczne, a skromna choinka nie jest inna. Ta świadomość, że wiele rzeczy w naturze się różni i to jest w niej właśnie piękne, skłania nas do szukania drzewek innych od reszty. Coraz częściej decydujemy się na mniej symetryczne drzewka świąteczne czy rzadsze, co ułatwia ich dekorowanie.

W święta 2021 królować będzie srebro, a ciepła doda złoto

Kolory metaliczne nadal w centrum uwagi w tym sezonie. Dzieje się tak, ponieważ nasze coraz nowocześniejsze wnętrza tego wymagają i głównie w nich przeważa w ostatnich latach srebro połączone zazwyczaj z krystaliczną bielą, które pozwalają utrzymać elegancję wnętrza. Natomiast jak to jest z choinką i jej dekoracją? Srebrny kolor, a dokładniej jego wyciszony i chłodniejszy ton, pozwoli wnieść do domu odrobinę zimowej aury z zewnątrz, natomiast kolor złoty dodaje ciepła i głębi, kontrastując z odcieniami srebra.

Muszle Capiz przenikają do sezonu zimowego

Muszle Capiz swoim perłowym połyskiem przyciągają uwagę niemal całego świata. Możemy spotkać, je podczas typowo letnich projektów wnętrz, jednak jak tak wakacyjne atrybuty znalazły swoje miejsce w zimowej aurze? To wszystko dzięki perłowo-białej barwie, która idealnie nadaje się na sezon świąteczny, naśladując biały, puchaty śnieg.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.