Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Czekamy na Wasze zamówienia – już dziś poczuj magię Świąt Bożego Narodzenia!

|

Magiczne, rodzinne Święta zbliżają się coraz większymi krokami. Powoli szykujemy się do świątecznych porządków, wybierania prezentów dla najbliższych oraz dekoracji domu. Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z gorączkowymi przygotowaniami, ale coraz więcej osób dużo wcześniej myśli o rodzinnych spotkaniach. Wiele osób decyduje się na zakup świątecznych prezentów już na początku października, generalne porządki trwają już od połowy listopada. Podobna zasada dotyczy zakupu choinki i świątecznych ozdób. Wybór żywego drzewka świątecznego wiąże się z wieloma godzinami spędzonymi na targowiskach i sklepach. Im później zdecydujemy się na wybór żywej choinki, tym mniejsza szansa, że znajdziemy ładne drzewko, które będzie wspaniałą ozdobą naszego domu. Sprawdź ofertę naszego sklepu i zamów już dziś majestatyczną jodłę kaukaską z dostawą do Twojego domu.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin