Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to wyjątkowy czas dla każdego z nas, który przypada na drugą połowę grudnia. Święta Bożego Narodzenia kojarzymy zazwyczaj z miłością, wyjątkową atmosferą i życzliwością. Te szczególne święta mają również wiele tradycji, które pielęgnujemy, przekazując je z pokolenia na pokolenie, czyniąc ten czas wspaniałym. Jedną z nich jest dekorowanie choinki. Już od najmłodszych lat niektóre dzieci biorą udział w tym obrzędzie, mimo że w różnych zakątkach świata ma on swoje odmiany. Mimo wszystko sens świąt, tradycji z nimi związanych pozostaje ten sam i jest to szczególny czas dla nas wszystkich.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin