Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Choinka w biurze

W tym roku jesteś odpowiedzialny za to, aby wprawić waszą firmę w świąteczny nastrój i przygotować uroczystą kolację? Ten, kto chociaż raz miał na sobie ten obowiązek, wie, że nie jest to łatwe zadanie. Podczas tego zadania z pewnością sprawdzisz swoje umiejętności dekoratorskie i organizacyjne. Urządzanie świąt w pracy z pewnością nie będzie łatwe i już z góry możesz założyć, że nie każdemu może się spodobać Twoja wizja. Jednak nie martw się! Ważne, abyś Ty czuł się dobrze z tym zadaniem. Za rok o tym mało kto będzie pamiętał, a liczy się Twoja dobra zabawa przy urządzeniu świątecznej atmosfery w firmie.

Idealne choinki do firm od hoho-choinka

Wymyśl motyw, w którym chcesz urządzić święta w biurze, dobierz kolory, motyw przewodni, a zadanie z dostarczeniem choinki zostaw naszemu zespołowi hoho choinka! Ty wybierz choinkę, my dostarczymy ją do Twojego biura! Nigdy wcześniej, wybór choinki do firmy nie był tak prosty, jak teraz. Jeszcze Cię nie przekonaliśmy? Wyobraź sobie, że tego jednego popołudnia przed świętami, musiałbyś stać w długich korkach i jeszcze dłużej musiałbyś wybierać choinkę. Kupa czasu. A z pomocą naszego sklepu, te wszystkie długo godzinne czynności, zrobisz w kilka minut, przy pomocy kilku kliknięć na naszej stronie. Nie czekaj, tylko już dziś zamów choinkę z naszego sklepu, prosto do waszego biura!

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.