Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Choinki cięte

Choinki cięte, czyli choinki pozbawione korzeni. Podczas wyboru takiej choinki warto zwrócić uwagę na jej kształt, długość czubka czy kolor igieł. Takie sprawdzenie przyczyni się do tego, że choinka będzie cieszyć nasze oko poprzez ładny i ozdobny wygląd. Jeżeli chcesz, aby drzewko dłużej zachwycało pięknym wyglądem, należy pamiętać o odpowiednim nawadnianiu choinki i “zahartowaniu” jej w zimnym pomieszczeniu.
Do popularnych gatunków choinki ciętej należą:
– jodła kaukaska
– świerk pospolity
– świerk srebrny

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.