Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Choinki na pieńku

Choinki na pieńku należą do rodziny choinek sztucznych.  Dlatego idealnie sprawdzą się w nieruchomościach o małym metrażu. Drzewka najczęściej wykonane są z foli PCV, po czym osadzane są na sosnowym pniu. Biorąc pod uwagę kupno takiej choinki, trzeba pamiętać o tym, że po kilku sezonach będziemy zmuszeni wymienić ją na nową. Co więcej, sztuczne choinki nie nadają się do recyklingu, przez to jak trudno jest oddzielić od siebie jej poszczególne części.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.