Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Choinki sztuczne

Choinki sztuczne jak nazwa wskazuje, są wykonane z tworzyw sztucznych takich jak PCV czy PE. Takie choinki najczęściej są już ozdobione szyszkami czy sztucznym śniegiem, co na początku może cieszyć nasze oko. Jednak już po kilku sezonach bez odpowiedniej pielęgnacji, będziemy zmuszeni do zmiany drzewka na nowe.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.