Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Choinki w doniczce

Choinki w doniczce stają się coraz bardziej popularnymi zamiennikami choinek ciętych. Sprawia to, że coraz częściej możemy podziwiać je zarówno w domach, jak i firmach podczas świątecznych spotkań. Ten rodzaj choinek sprawdzi się idealnie dla osób posiadających ogródek oraz ceniących ekologię, ponieważ możemy przesadzić taką choinkę do ziemi. Spowodowane jest to zachowanym systemem korzeniowym, dzięki któremu drzewko będzie mogło pobierać niezbędną wodę i sole mineralne z gleby.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.