Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Eco Friendly

Eco friendly, czyli przyjazny dla środowiska. Nie trzeba mówić jak w dzisiejszych czasach ważne, jest dbanie o środowisko. Z powodu wzrostu świadomości ekologicznej w okresie świątecznym pojawia się dylemat, która z choinek mniej przyczyni się do zanieczyszczenia środowiska. Sztuczne choinki są trwałe, co sprawia, że mogą służyć nam wiele lat, jednak nie są ekologiczne jak, może się to wydawać. Spowodowane jest to procesem produkcji i utylizacji. Natomiast jeżeli zdecydujemy się na żywą choinkę, nie musimy się obawiać, że przyczyniamy się do wycinania lasów. Większość takich choinek pochodzi z przystosowanych do tego plantacji, co czyni je bardziej przyjaznym dla środowiska.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.