Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Ekologiczna utylizacja choinek

Święta, święta i po świętach. Święta to krótki okres w kalendarzu, bo trwają zaledwie kilka dni. Po tych trzech dniach wracamy do normalności. Ozdoby świąteczne chowamy do pudełek na strychu, a choinkę przydałoby się również już wynieść z salonu. Tutaj powstaje pytanie, co zrobić, aby choinka nie trafiła tak po prostu na wysypisko śmieci. Jeżeli chcesz, aby Twoja choinka zyskała drugie „życie”, zdecyduj się na ekologiczną utylizację choinek.

Na czym polega ekologiczna utylizacja choinek?

Ekologiczna utylizacja choinek jest to danie drugiego życia choinkom, tak aby nie trafiły one na wysypisko śmieci. Dlaczego, ekologiczna utylizacja choinek jest lepsza od prostego wyrzucenia choinki do śmieci? Ponieważ z drzewka, które byśmy wyrzucili, możemy ponownie wykorzystać. W jaki sposób? Już wam mówimy.

Jeżeli Twoja choinka jest jeszcze w miarę dobrym stanie i przeżyła te święta bez większych problemów, a Ty masz duże podwórko- wykorzystaj je! Możesz ponownie zasadzić choinkę, dając tym samym schronienie mniejszym zwierzętom.

Drugim ciekawym pomysłem na przerobienie i ponowne wykorzystanie choinki, jest zrobienie z niej ściółki do roślin. Jeżeli masz taką możliwość i rośliny takie jak: borówka, rośliny wrzosowate- wykorzystaj swoją choinkę jako ściółkę.

TANIA UTYLIZACJA CHOINEK W WARSZAWIE

Jeżeli chcesz, aby Twoje świąteczne drzewko zyskało drugie życie, jednak sam nie masz tego zrobić, skorzystaj z naszych usług. Nasz zespół HOHO CHOINKA wprowadził nową ofertę utylizacji choinek za jedyne 50 zł. Jak wygląda usługa utylizacji choinek, oferowana przez nasz sklep? Bardzo prosto, wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my odbierzemy od Ciebie choinkę za jedyne 50 zł. Jesteś zainteresowany? Zadzwoń do nas lub napisz!

792-087-009,

[email protected]

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.