Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Gwiazdor

Gwiazdor postać znana od wielu lat. Jest on osobą fikcyjną, która dawniej towarzyszyła kolędnikom, niosąc ze sobą wór pełen prezentów dla grzecznych dzieci. Wygląd gwiazdora zmienił się na przestrzeni lat. W dzisiejszych czasach Gwiazdor wyglądem przypomina świętego Mikołaja, natomiast kiedyś nosił on wełnianą czapkę, a twarz miał okrytą sadzą.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.

WordPress PopUp Plugin