Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jarmark bożonarodzeniowy

Jarmarki bożonarodzeniowe są jednym z kultowych wydarzeń w okresie świąt Bożego Narodzenia. To właśnie na nich możemy poczuć i wprawić się w magiczną atmosferę świąt. Zwyczaj ten zrodził się pod koniec XVI wieku i niektóre z nich odbywają się co roku do dzisiaj. Jednym z najstarszych jarmarków, który co roku przyciąga tysiące turystów, jest jarmark bożonarodzeniowy w Dreźnie.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.