Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jemioła

Jemioła jest jednym z symboli świąt Bożego Narodzenia, bez którego większość z nas nie wyobraża sobie tego okresu. Jest ona obowiązkową dekoracją zaraz po choince. Dawniej uważano, że ta roślina ma magiczną moc i potrafi odstraszyć złe moce, uroki dlatego wieszano ją nad drzwiami domu. Jednak dzisiaj ma ona całkiem inne znaczenie, ma ona przynieść szczęście oraz płodność całującej się pod nią parze.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.