Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jodła hiszpańska

Jodła hiszpańska- informacje podstawowe

Jodła hiszpańska należy do dość niskich odmian, osiąga przeciętnie 5-6 metrów wysokości. Charakteryzuje się niebieskimi igłami oraz zielonymi szyszkami o cylindrycznym kształcie. Hiszpańska choinka doskonale sprawdzi się w małych ogrodach, a także jako dekoracja świąteczna. Jodła hiszpańska jest również uprawiana na plantacjach choinek w okolicach Warszawy.

Pochodzenie i uprawy jodły hiszpańskiej

Jodła hiszpańska cieszy się coraz większą popularnością wśród miłośników ogrodów. Ozdobna odmiana jodły naturalnie występuje w Hiszpanii i Maroku, ale dość dobrze znosi polskie warunki atmosferyczne. Hiszpańska choinka wymaga próchnicznej gleby o lekko kwaśnym odczynie, a także słonecznego stanowiska. Ozdobna jodła najlepiej rozwija się w rejonach o dużej wilgotności powietrza, w pobliżu zbiorników wodnych. Jodła hiszpańska jest coraz częściej wybierana jako choinka świąteczna. Stożkowa forma, niebieskie igły oraz zielone szyszki oraz intensywny zapach pozwoli wprowadzić magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia w Twoim domu.

Jodła hiszpańska- zastosowanie

Pochodząca ze słonecznej Hiszpanii odmiana jodły doskonale sprawdzi się w małych ogrodach, skalniakach i wrzosowiskach.  Jodła hiszpańska będzie dobrze prezentować się zarówno jako soliter, jak i element kompozycji. Choinka w doniczce sprawdzi się w roli świątecznego drzewka. Niebieskie igły i zielone szyszki mogą być ciekawym elementem świątecznych stroików oraz zimowych kompozycji dekoracyjnych. Jodła w doniczce dostępna jest w sklepach internetowych, zajmujących się sprzedażą żywych choinek z dostawą w Warszawie i okolicach. Przed podjęciem decyzji o zakupie warto sprawdzić opinie użytkowników na forum.

Jodła hiszpańska- świąteczna choinka w doniczce z dostawą w Warszawie 

Jodła w doniczce jest coraz częściej wybieraną dekoracją świąteczną. Ciekawy wygląd, upajający zapach sprawia, że świąteczna atmosfera pozostanie w pamięci na długo. Jodła hiszpańska jest dostępna w ofercie sklepów internetowych z dostawą do domu lub biura. W naszym sklepie znajdziesz żywe choinki w doniczce lub na metalowym stojaku w bardzo atrakcyjnych cenach. Szczególnie polecaną odmianą jest jodła kaukaska, która charakteryzuje się krótkimi, błyszczącymi igłami, intensywnym aromatem oraz wyjątkową trwałością. Jodła kaukaska będzie cieszyć swoim wyglądem i aromatem nawet przez kilka tygodni. Decydując się na jodłę w doniczce warto porównać ceny żywych choinek w Warszawie i okolicach. Jodła w doniczce należy do najczęściej wybieranych choinek świątecznych w Polsce. Sprawdź naszą ofertę i zamów już dziś jodłę kaukaską z dostawą do domu lub do biura. Wyróżniamy się profesjonalną obsługą i szybką realizacją zamówień. Skontaktuj się z nami i zamów świąteczną choinkę w doniczce i ciesz cudowną, rodzinną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.