Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jodła nikko

Charakterystyka jodły nikko

Jodła nikko należy charakteryzuje się szeroko stożkową korona oraz poziomo rozpostartymi konarami. W warunkach naturalnych może osiągnąć wysokość około 30 metrów. Egzotyczna choinka wyróżnia się również niebieskimi szyszkami i ciemnozielonymi, błyszczącymi igłami o przeciętnej długości 1,5-2 cm. 

Obszar występowania jodły nikko

Jodła nikko pochodzi z gór Japonii, ale cieszy się coraz większą popularnością w krajach europejskich. Egzotyczną choinkę coraz częściej można spotkać w parkach lub prywatnych ogrodach. Uprawa jodły nikko wymaga gliniastej, wilgotnej oraz dobrze nasłonecznionego stanowiska. Ten rodzaj jodły uprawiany jest również na plantacjach choinek w okolicach Warszawy. Wiele osób wybiera  jodłę nikko do swojego ogrodu lub wybiera ten gatunek jako świąteczną dekorację domu.

Zastosowanie jodły nikko

Pochodząca z dalekiej Japonii jodła nikko bardzo dobrze znosi europejskie warunki atmosferyczne. Egzotyczna choinka zdobi coraz więcej parków i ogrodów. Rosnąca popularność japońskiej jodły sprawia, że wiele osób decyduje się na zakup żywej choinki w doniczce w okresie świątecznym. Jodła o ciemnozielonych, błyszczących igłach będzie idealnie się prezentować w minimalistycznych, nowoczesnych wnętrzach. Rosnąca popularność żywych choinek sprawia, że sklepy internetowe oferuje coraz więcej ciekawych gatunków jodeł, w tym jodłę nikko. Warto sprawdzić na forum ceny żywych choinek w Warszawie oraz opcje dostawy.

Jodła nikko z dostawą w Warszawie

Jodła nikko wyróżnia się wyjątkowym wyglądem i doskonale sprawdzi się w dużym, dobrze nasłonecznionym ogrodzie. Ciemnozielone, błyszczące igły i ciemno brązowe szyszki będa również piękną ozdobą świąteczną. W naszym sklepie internetowym znajdziesz  żywe choinki w doniczce w atrakcyjnej cenie i z szybką dostawą w Warszawie i okolicach. Oferujemy wiele ciekawych gatunków, w tym pochodzącą z Japonii jodłę nikko. Sprawdź opinie o nas na forum i porównaj naszą ofertę z cenami żywych choinek w Warszawie. Poza atrakcyjną ceną wyróżnia nas profesjonalna obsługa i szybka realizacja zamówień. Jodły, sosny i świerki w doniczkach i metalowych stojakach z naszego sklepu idealnie podkreślą wyjątkowy charakter Twojego ogrodu lub podkreślą magiczną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Sprawdź już dziś naszą ofertę i zamów wyjątkową choinkę w doniczce z dostawą w Warszawie i okolicach.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.