Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jodła numidyjska

Jodła numidyjska- charakterystyka

Jodła numidyjska należy do najrzadziej spotykanych odmian. Wyróżnia się stożkową formą, cylindrycznymi i szaro brązowymi szyszkami oraz grubymi i srebrzysto niebieskimi igłami. Numidyjska jodła osiąga zazwyczaj około 5-10 metrów wysokości. Wyjątkowa choinka doskonale sprawdzi się w ogrodzie jako soliter, a także jako oryginalna choinka świąteczna.

Pochodzenie i uprawa jodły numidyjskiej

Jodła numidyjska należy do rzadko spotykanych odmian na plantacjach choinek w okolicach Warszawy oraz w sklepach internetowych. Naturalnie występuje w Algierii, w górach Babor, stąd też często używana jest nazwa jodła algierska. Ten rodzaj choinki wymaga przeciętnie żyznej gleby o lekko kwaśnym odczynie oraz zacisznego i dobrze nasłonecznionego stanowiska. Jodła numidyjska należy do średnio odpornych na mróz odmian, dlatego należy chronić ją w chłodniejszych okresach. Rzadko spotykana choinka będzie oryginalną ozdobą na święta. Warto sprawdzić oferty sklepów internetowych oferujących sprzedaż żywych choinek online z dostawą w Warszawie. Jodła numidyjska cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kolekcjonerów.

Jodła numidyjska- zastosowanie

Najrzadziej spotykana odmiana jodły cieszy się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących niebanalnej ozdoby ogrodu czy żywej choinki świątecznej. Pochodząca z Algierii jodła numidyjska doskonale sprawdzi się w ogrodach jako soliter. Niewielkich rozmiarów choinka będzie również ciekawie prezentować się w orientalnych kompozycjach. Kolekcjonerska odmiana jodły jest dostępna w dobrych sklepach internetowych i na niektórych plantacjach choinek w okolicach Warszawy. Algierską choinkę warto wyeksponować zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Srebrzysto niebieskie igły jodły numidyjskiej wprowadzą wyjątkowy magiczny klimat w Twoim domu. Poszukując oryginalnej dekoracji domu na Święta Bożego  Narodzenia warto sprawdzić cenę jodły numidyjskiej w doniczce z dostawą w Warszawie i okolicach.

Jodła numidyjska- kolekcjonerska choinka z dostawą w Warszawie i okolicach

Pochodzą z gór Algierii jodła numidyjska należy do najbardziej oryginalnych iglaków uprawianych w ogrodach oraz żywych choinek świątecznych. Jodła w doniczce lub na metalowym stojaku wprowadzi wyjątkowy, świąteczny klimat w Twoim domu. Rzadko spotykana odmiana jodły dostępna jest w naszym sklepie internetowym. Oferujemy choinki w doniczce w atrakcyjnych cenach z dostawą w Warszawie i okolicach. Wyróżnia nas bogaty wybór świątecznych drzewek, profesjonalna obsługa oraz szybka realizacja zamówień. Sprawdź opinie o nas na forum i porównaj naszą ofertę z cenami żywych choinek w Warszawie. Jodła numidyjska należy do gatunków kolekcjonerskich i z pewnością będzie niebanalną dekoracją świąteczną oraz wyjątkową ozdobą ogrodu. Zadzwoń już dziś i zamów żywą choinkę w doniczce i ciesz się niepowtarzalnym klimatem świątecznym w Twoim domu i ogrodzie. Skontaktuj się z nami i wybierz najciekawszą odmianę jodły z dostawą w Warszawie i okolicach.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.