Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jodła olbrzymia

Jodła olbrzymia- informacje podstawowe

Jodła olbrzymia, jak sama nazwa wskazuje należy do najwyższego gatunku jodły. W warunkach naturalnych może osiągnąć wysokość aż do 75 metrów! Niezwykła choinka o krótkich, oliwkowo zielonych igłach, pięknie prezentuje się w ogrodzie. Nietuzinkowa barwa choinki w doniczce będzie ciekawym dopełnieniem bożonarodzeniowego wystroju domu. Jodła olbrzymia uprawiana jest na plantacjach w okolicach Warszawy.

Obszar występowania jodły olbrzymiej

W warunkach naturalnych jodła olbrzymia może osiągnąć nawet 75 cm. Najczęściej ten gatunek jodły występuje w Ameryce Północnej. W Europie występuje w parkach miejskich i przy odpowiednich warunkach może również osiągnąć imponujące rozmiary. Uprawa tej okazałej choinki wymaga żyznych i odpowiedniej gleby. Jodła olbrzymia rośnie w szybkim tempie zwłaszcza przez pierwsze trzy lata. Piękna, oliwka barwa igieł sprawia, że jodła olbrzymia może być ciekawą ozdobą świąteczną. Choinka w doniczce lub metalowym stojaku podkreśli uroczysty charakter Świąt Bożego Narodzenia.

Zastosowanie jodły olbrzymiej

Jodła olbrzymia ze względu na swoją wysokość, kształt korony i oliwkowy kolor igieł pełni głównie funkcję dekoracyjną. Choinka w doniczce będzie idealnie wyglądać w domu lub na tarasie. Jodła olbrzymia uprawiana jest również w ogrodach, parkach miejskich i plantacjach choinek w okolicach Warszawy. Coraz większa popularność żywych choinek świątecznych sprawiła, że wiele osób poszukuje ciekawych gatunków jako ozdoby swojego domu lub ogrodu. Wybierając bożonarodzeniowe drzewko warto zapoznać się z opiniami na forum, i dowiedz się, gdzie kupić tanie, żywe choinki w Warszawie.

 

Jodła olbrzymia- nietuzinkowa choinka z dostawą w Warszawie i okolicach

Występująca zazwyczaj na niektórych obszarach Ameryki Północnej, jodła olbrzymia będzie idealnym pomysłem na niebanalną dekorację świąteczną. W naszym sklepie internetowym oferujemy żywa choinka w doniczce z dostawą w Warszawie i okolicach. Proponujemy wiele popularnych i ciekawych gatunków, w tym wyjątkową jodłą olbrzymią. W naszej ofercie znajdują się choinki w doniczce, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w ogrodzie czy na tarasie. Nasz sklep internetowy z żywymi choinkami wyróżnia konkurencyjna cena, szybka dostawa oraz pozytywne opinie klientów na forum internetowym. Jodła olbrzymia, to jedna z wielu choinek, które można zamówić online, a my dostarczymy Warszawie i okolicach w najszybszym, możliwym terminie. Sprawdź ceny choinek w doniczce i zamów  w naszym sklepie wyjątkowe drzewko, które zadba o magiczną atmosferę w Twoim domu lub ogrodzie.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.