Skip to main content
Infolinia: 514 101 211

Jodła syryjska

Jodła syryjska- charakterystyka

Jodła syryjska należy do drzew średniej wielkości. Przeciętnie osiąga wysokość około 30 metrów. Charakteryzuje się igłami o soczystej, zielonej barwie i długimi, cylindrycznymi szyszkami. Egzotyczna choinka doskonale sprawdzi się jako ozdoba domu lub ogrodu. Wysoka odporność na warunki atmosferyczne sprawia, że jest chętnie uprawiana na plantacjach choinek w okolicach Warszawy. 

Jodła syryjska- pochodzenie

Smukła jodła syryjska występuje głównie w górach Taurus i Antytaurus na terenie Syrii, Turcji i Libanie. Smukła choinka o mocno zielonych igłach i ciemnobrązowych szyszkach cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jodła syryjska będzie wyjątkowo prezentować się w ogrodzie, dlatego coraz częściej jest spotykana na plantacjach choinek w okolicach Warszawy.  Ten rodzaj jodły wymaga gleby kwaśnej i lekko wilgotnej, ale może rosnąć również na glinianym podłożu. Egzotyczna choinka znacznie lepiej rozwija się w cieplejszych rejonach, dlatego należy jej zapewnić dobrze nasłonecznione stanowisko.

Zastosowanie jodły syryjskiej

Majestatyczna jodła syryjska zyskuje coraz większą popularność, dlatego można ją spotkać w parkach oraz prywatnych ogrodach. Ten rodzaj jodły najlepiej będzie prezentować się w dużych ogrodach jako soliter. Żywa choinka w doniczce o ciemnozielonych igłach i ciemnobrązowych szyszkach to również niebanalny sposób na dekorację świąteczną. Jodła syryjska na metalowym stojaku najlepiej będzie pasować do nowoczesnych wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim i loftowym. Długie szyszki o cylindrycznym kształcie podkreślą wyjątkowy charakter Świąt Bożego Narodzenia. Jodła syryjska jest coraz częściej dostępna w sklepach internetowych z dostawą w Warszawie i okolicach. Warto sprawdzić opinie na forum o cenach żywych choinek online. 

Egzotyczna choinka świąteczna. Jodła syryjska z dostawą w Warszawie i okolicach

Żywe choinki w doniczce lub na metalowym stojaku cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Wyjątkowy wygląd i urzekający aromat jodłowych igieł wprowadzają magiczną, świąteczną atmosferę. Dla wielu osób, pachnąca lasem choinka jest najważniejszą ozdobą podczas Świąt Bożego Narodzenia. Wyjątkowa jodła syryjska jest dostępna w naszym sklepie internetowym, oferującym żywe choinki z dostawą w Warszawie i okolicach. Wyróżnia nas bogaty wybór, konkurencyjne ceny, profesjonalna obsługa oraz szybka realizacja zamówień. W naszym sklepie dostępnych jest wiele rodzajów jodeł, w tym także jodła syryjska, a także świerków i sosen. Sprawdź opinie o nas  na forum i porównaj ceny żywych choinek w Warszawie. Gwarantujemy szybką dostawę jodły syryjskiej w atrakcyjnej cenie. Zamów już dziś majestatyczną jodłę i ciesz się wyjątkową, świąteczną atmosferą w Twoim domu.

Z myślą o wszystkich tych, którzy, podobnie jak my, kochają Święta i bożonarodzeniowe tradycje, powstała Hoho-Choinka. Naszą misją jest zadbać o to, by ten wyjątkowy czas przebiegł w spokojnej i radosnej atmosferze. Zapomnijcie o żmudnym poszukiwaniu wymarzonego drzewka i przewożeniu go później własnym samochodem. Hoho-choinka to profesjonalna dostawa choinek do domu. Wystarczy, że wybierzecie odpowiednie drzewko, a my dostarczymy je prosto pod Wasze drzwi – szybko, profesjonalnie i w umówionym terminie. Choinka do domu? Tylko od Hoho-Choinki!

Nasze choinki pochodzą z plantacji z Danii. Jodła kaukaska posiada certyfikat GlobalGAP Certified, który gwarantuje ścisłe przestrzeganie zasad ochrony środowiska naturalnego.